Mače ŽeljkaU srijedu 19. listopada, povodom Mjeseca hrvatske knjige, naša poznata spisateljica za djecu Željka Horvat-Vukelja posjetila je našu školu. U književnom susretu, koji se održao u Domu kulture Mače, sudjelovali su učenici razredne nastave naše matične i područne škole, a Željka Horvat-Vukelja se našim učenicima predstavila kroz svoje priče i pričokaze. Učenici i djelatnici škole s oduševljenjem su pratili našu gošću dok je vadila brojne rekvizite i likove iz priča iz svoje ''Ljubice Torbić''. Učenici su sudjelovali u stvaranju i pričanju svake njezine priče, a neki su kući ponijeli i slikovnicu s posvetom autorice. Ovim putem još jednom zahvaljujemo Željki Horvat-Vukelja na gostovanju u našoj školi, a izdavačkoj kući Školska knjiga na pomoći u organizaciji književnog susreta.

 

Mače Željka

Mače Željka 1