zupanDanas je u našoj školi održano potpisivanje ugovora o nabavi radova za rekonstrukciju ovojnice na zgradi naše škole, vrijednih 390 tisuća kuna. Ugovor su potpisali župan Krapinsko-zagorske županije Željko Kolar i izvođač radova Željko Ljubek, a svečanom potpisivanju ugovora su nazočili i zamjenica župana Jasna Petek, pročelnica županijskog Upravnog odjela za javnu nabavu i EU fondove Vlatka Mlakar, načelnica općine Mače Mladenka Mikulec i ravnatelj naše škole Vladimir Grudenić.

 

Radovi, osim rekonstrukcije ovojnice, obuhvaćaju i zidarske radove, izolaterske radove, keramičarske, bravarske, limarske i soboslikarsko-ličilačke radove. Projekt je ukupne vrijednosti 1.340.000 kuna, a prijavljen je na “Program održivog razvoja lokalne zajednice” Ministarstva regionalnog razvoja i fondova Europske unije te su ostvarena bespovratna sredstva u iznosu od 250 tisuća kuna. Osigurana su i sredstva Krapinsko-zagorske županije u iznosu od 154 tisuće kuna, tako da je zaokružena financijska konstrukcija prve faze radova u vrijednosti od 404 tisuće kuna. Proveden je postupak jednostavne nabave, a kao najpovoljnija, odabrana je ponuda tvrtke “Ljubek - San d.o.o.” iz Mača. Ukupna vrijednost radova je 390.590 kuna. Vrijednost radova druge faze je 936 tisuća kuna te će se ona prijaviti na isti program Ministarstva regionalnog razvoja i fondova EU početkom sljedeće godine.

IMG 20180822 095723 HDR